taknoor
22 اسفند 1401 - 09:51

دستگیری 25 توزیع‌کننده مواد آتش‌زا در سمنان/ پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال برخورد جدی می‌کند

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری ۲۵ توزیع‌کننده مواد آتش‌زا در این استان خبر داد و گفت: پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، با بیان اینکه امنیت و سلامت شهروندان خط قرمز پلیس است، اظهار کرد: مجموعه انتظامی با عاملان خرید، فروش، نگهداری، حمل و استفاده از مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک که امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به خطر می‌اندازند، برخورد قانونی می‌کند.

وی با اشاره به قوانین جزایی مرتبط با چهارشنبه آخر سال گفت: خانواده‌ها با کنترل و نظارت بر فرزندان خود در آخرین چهارشنبه سال، می‌توانند از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال بدون اغماض برخورد می‌کند، خاطرنشان کرد: افرادی که در شب آخرین چهارشنبه سال، به سلب آسایش عمومی و برهم زدن نظم جامعه اقدام کنند، تا 15 فروردین سال 1402 بازداشت خواهند ماند.

موقوفه‌ای به برخورد با رانندگان متخلف و ناهنجار در شب چهارشنبه آخر سال نیز اشاره کرد و افزود: خودروی آن دسته از رانندگانی که در این شب به برهم زدن نظم عمومی اقدام کنند، تا 15 فروردین 1402 توقیف خواهد ماند.

فرمانده انتظامی استان سمنان از شهروندان خواست در صورت اطلاع از خرید و فروش مواد محترقه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پایان پیام/74002/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1090092