taknoor
27 اسفند 1401 - 18:27

۲۳۰ پروژه با ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار در آمل بهره برداری شد

آمل -فرماندار ویژه آمل از بهره برداری ۲۳۰ پروژه با اعتبار هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی طی یک سال گذشته در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر،، سیدعباس حسینی عصر شنبه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه در سال جاری تلاش کردیم از هر آنچه که عوامل ضدتوسعه است فاصله بگیریم تا با غیرت دینی آنچه به نفع مردم است شکل گیرد، اظهار کرد: معتقدیم هر آنچه که رضایت مردم را در پی ندارد ضدتوسعه است و این کشمکش‌ها و مصلحت اندیشی ها است که موجب می‌شود از جامعه آرمانی دینی فاصله بگیریم از این روست که با رویکرد انقلابی، جهادی و اندیشمندانه در راه رضای خدا و برای مردم برای مردم خدمات بهتری ارائه خواهیم داد.
وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی برای سال آینده حتماً و باید هدفگذاری داشته باشند، افزود: یک فضای همدلی در شهرستان تعریف کردیم و با در کنار هم قرار گرفتن، رضایتمندی حداقلی در سطح شهر ایجاد شده که این حاصل عملکرد همه مدیران است.
فرماندار ویژه شهرستان آمل با اشاره به اینکه در هفته دولت و ایام الله دهه فجر امسال، بیش از ۲۳۰ پروژه با اعتبار هزار میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: در یک سال گذشته، قریب به دو هزار میلیارد تومان اعتبار توسط بانک‌های شهرستان آمل پرداخت شده و بیش از ۲۷۰ مجوز صنعتی و تولیدی در این شهرستان صادر شده است.
وی با بیان اینکه با وجود هجمه سنگین امنیتی و با همدلی مردم و اعضای شورای تأمین شهرستان، تلاش شد که بتوانیم رضایت مندی مردم را تأمین کنیم، تصریح کرد: برای ایام نوروز نیز کشیک‌های دستگاه‌های اجرایی پیش بینی شده است، مدیران دستگاه‌ها به صورت آماده باش در قالب ستاد تسهیلات نوروزی حضور دائم خواهند داشت.
حسینی از دایر شدن نمایشگاه نوروزی و کمپ‌های استقبال از مسافران در ورودی‌های این شهرستان خبرداد و گفت: بازرسی‌ها و نظارت بر واحدهای پذیرایی و اقامتی در ایام نوروز همزمان با ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
منبع: مهر
شناسه خبر: 1099353